ÜniversiteGO

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13.5 MB
  • Version 2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma ÜniversiteGO
IOS mobil cihazınıza ÜniversiteGO mobil uygulamasını üret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

ÜniversiteGO mobil uygulaması IOS  işletim sisteminde kullanabileceğiniz eğitim uygulamasıdır. Tamamen öğrencilere yönelik geliştirilen ÜniversiteGO mobil uygulaması sayesinde çalışma sürelerinizi kaydedip çalışma analizinizi çıkarabilirsiniz. Sınav sürenize göre çalışma sisteminizi geliştirebilirsiniz. 

Yapılan son değişikliklere göre düzenlenmiş olan TYT YKS konularına bu uygulamadan ulaşabilir; konuları tamamladıkça onlara işaret oyarak her dersin yüzde kaçını tamamladığınızı takip edebilirsiniz. En güncel eğitim haberlerini takip ederek yeni gelişmelerden anında haberdar olursunuz. K endi yolunuzu da ona göre çizebilirsiniz. 

Uygulama üzerinden sunulan motivasyon yazılarını okuyarak psikolojik olarak kendinizi sınava hazırlayabilirsiniz. TYT ve YKS sınavlarına kalan zamanı takip edebilirsiniz. Çözmüş olduğunuz denemeleri kaydederek grafik halinde inceleyebilir ne durumda olduğunuzu anlayabilirsiniz. Denemelerinizin puanlarını yeni sisteme göre hesaplayarak sınavda kaç net çıkarmanız gerektiğini hesaplayıp ona göre bir çalışma sistemi geliştirebilirsiniz. 

İhtiyaç duyduğunuz tüm konularla ilgili rehberlik yazılarımıza ulaşabilirsiniz.  Geçmiş yıllara ait çıkmış soruların tamamına ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Sizin için özenle hazırlanmış TYT YKS için çalışma programların faydalanmakta tamamen size kalmıştır. 

ÜniversiteGO indir
DİĞER SÜRÜMLER